Technologie i rozwiązania

HTML5 i CSS3 to podstawa budowania nowoczesnych oraz atrakcyjnych wizualnie aplikacji, które doskonale sprawdzają się zarówno na komputerach stacjonarnych jak i różnorodnych urządzeniach mobilnych.

TYPO3 CMS to jeden z najpopularniejszych obecnie systemów zarządzania treścią. Bezpieczny i szybki, z bogatą bazą rozszerzeń został doceniony zarówno przez użytkowników indywidualnych jak i największe firmy.

Zbudowany na bazie frameworka Flow, NEOS jest nowej generacji systemem zarządzania treścią, którego głównymi zaletami są duża konfigurowalność, możliwość szybkiej rozbudowy oraz łatwość w zarządzaniu przez redaktorów.

AngularJS jest nowym frameworkiem MVC napisanym w JavaScript przez programistów z firmy Google. Jego główną zaletą jest łatwość i szybkość budowania zaawansowanych aplikacji webowych, szczególnie SPA (Single Page Application).

Laravel jest dosyć młodym frameworkiem PHP o otwartym kodzie źródłowym, który zyskał w ostatnim czasie ogromną popularność. Zbudowany w oparciu o komponenty Symfony, posiadający przejrzysty i łatwy w przyswojeniu kod, stał się solidną podstawą dla wielu projektów.

RWD czyli Responsive Web Design to technika projektowania responsywnych stron internetowych, dzięki której ich wygląd zostaje automatycznie dopasowany do ekranu urządzenia, na którym są wyświetlane.

Partnerzy
2023 soee.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.